මහනුවර බ්ලොග් මැරතන් ප්‍රචාරක වැඩසටහන

අද හිතුණා හැමදාම ලියන මෘදුකාංග අරවා මේවා පැත්තකින් තියලා වෙනස් දෙයක් ලියන්න. හැමදාම එකම දේ ලියලම හරියන්නෙත් නෑනෙ. සිංහල බ්ලොග් මැරතන් එක ගැන කට්ටිය හැමෝම දන්නවනෙ දැන්? ඉතින් මේ වැඩසටහන ගැන පොඩි ප්‍රචාරයක් දෙන්න හිතාගෙන අද නුවර ටවුන් එකේ පොඩි ප්‍රචාරක වැඩසටහනක් දියත් කළා. අත්පත්‍රිකා සහ ස්ටිකර් ටිකක් මුද්‍රණය කරලා නුවර නගරයේ බෙදාහැරීම තමයි කළේ. අවාසනාවට මගේ කැමරාවත් හදන්න දීලා හින්දා ෆොටෝ ටිකක් ගන්න නම් ලැබුණේ නැහැ.

ආනන්දවර්ධන, කාලිංග, බුද්ධික සහ වරුණ නුවර ඇවිල්ලා හිටියා වැඩේට. ගුඩ්ෂෙඩ් එක පැත්තෙත්, මග දිගටත් අත්පත්‍රිකා/ස්ටිකර් බෙදාදුන්නා. කොහොම හරි තොගයක්ම බෙදාදෙන්න පුළුවන් වුණා. නුවර නෙට් කැෆේ වලිනුත්, පරිගණක ආයතන වලිනුත් හොඳ සහයෝගයක් ලැබුණා. ඒකත් ලොකු දෙයක්. පත්‍රිකා ගත්තු ගොඩක් අය ඒවා අවධානයෙන් කියවපු නිසා වැඩේ සාර්ථකයි කියලා හිතෙනවා. මැරතන් එක විතරක්ම නෙමෙයි, බ්ලොග් කියන්නෙ මොනවද කියලා දැනගන්න එකත් මදිද?

හපොයි ලියන්න ගත්තට ලියන්න දෙයක් නෑනෙ බලාගෙන යනකොට මට ඉතින් මේවා ලියන එක එච්චර පහසු දෙයක් නෙවෙයි. වරුණ සහෝදරයා හෙට ලියාවි කියලා හිතෙනවා. එතකොටම කියවන්න බැරියැ හොඳ හොඳ විස්තර ටිකක්

කොහොම කොහොම හරි, බ්ලොග් මැරතන් එක බලන්න/ලියන්න එන්න – ඔබේ පැමිණීම + සහභාගිත්වය අපට ගොඩක් වටිනවා.

Update: හපොයි දැන් නම් කකුල් දෙක රිදෙනවා. ගොඩ කාලෙකට පස්සෙ මෙච්චර ඇවිද්දෙ 😆

3 thoughts on “මහනුවර බ්ලොග් මැරතන් ප්‍රචාරක වැඩසටහන

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *